Dell از اولین مانیتور رومیزی 5K جهان رونمایی کرد
مانیتور جدید UltraSharp دل محصولی ۲۷ اینچی است که رزولوشن بسیار بالای ۵۱۲۰ در ۲۸۸۰ پیکسل را به کاربر ارائه میدهد و تعداد پیکسل در هر اینچ آن دو برابر یک مانیتور 4k به شمار میآید. دل به تازگی این محصول را معرفی کرده است.
تراکم این مانیتور ۲۱۸ پیکسل بر اینچ است که آن را در نزدیکی صفحه نمایش ۱۵ اینچی مکبوک پرو رتینا با رزولوشن ۲۸۸۰ در ۱۸۰۰ پیکسل قرار میدهد. دل قرار است این مانیتور را در تعطیلات سال نوی میلادی به بازار عرضه کند و با قیمت ۲۵۰۰ دلار به فروش برساند. همچنین مانیتور جدید دل بالاخره توانسته رکورد مانیتور دسکتاپ ۱۳ ساله IBM با نام T220/T221 را بشکند و اکنون بالاترین رزولوشن بین صفحات مانیتور رومیزی را در اختیار داشته باشد.
dell.jpg
نام کامل این مانیتور Dell UltraSharp 27 Ultra Hd 5K است که خوشبختانه از سختافزار بسیار خوبی بهره میبرد و تمام ویژگیهای یک مانیتور بسیار رده بالا و حرفهای در این دستگاه وجود دارد. برای مثال تکنولوژی Dell PremierColor برای کالیبره کردن رنگها، Anti-Smudge تکنولوژی ضد لکه و Anti-Reflective ضد تابش از ویژگیهای شاخص و تکنولوژیهای است که دل در مانیتور ۲۷ اینچی خود به کار برده است. جالب است که این مانیتور ۶ پورت USB و یک درگاه کارتهای حافظه را به همراه دارد و از دو بلندگوی یکپارچه Harman Kardon نیز بهره مند است.

شبکه سازان نسل جدید
http://NewNetwork.ir

فروشگاه بزرگ تجهیزات شبکه رو دیدی؟؟؟
http://Shop.NewNetwork.ir