مهمان گرامی سلام،
برای استفاده از تمام امکانات سایت میبایست
از طريق این لینک ثبت نام نمائید.
لطفاً این صفحه را به اشتراک بگذارید:
برترین کاربر ماه
 کاربر برتر ماه
موضوعات کارآمد
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: قوانین استفاده از انجمن تخصصی بازار آی تی

 1. #1
  Amin HK
  کاربر مهمان

  قوانین استفاده از انجمن تخصصی بازار آی تی

  بازار آی تی ایران

  سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی.

  تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده و معرفی محصولات خود انتخاب کرده اید. به لحاظ حفظ قانون سایت و مشخص كردن اهداف و همچنين راحتی کاربران اين قوانين را وضع كرده ايم، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند. در غیر این صورت مسئولین سایت این حق را دارند که موضوعات، مقالات، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اكانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند. لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغامهایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرمایید. این قوانین بلااستثناء می باشند و در رابطه با تمامی كاربران از جمله تازه وارد، فعال، همكاران سايت، مدیران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.

  قانون شماره 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد حتی المقدور (الزامی نبوده) نام كاربری را با حروف انگيسی به جاي فارسی ايجاد نماييد.

  قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال تاپیک و پست در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم، برخورد جدی خواهد شد.
  از انتخاب عناوينی از جمله كمك، تورو خدا كمكم كنيد، خيلی مهم، هر كی ميتونه جواب بده، نياز به پاسخ فوری، يك برنامه، چطوری ميتونم، كرك برنامه و جملاتی شبيه به اين پيغامها جدا خودداری نماييد.
  راهنمايی در اين زمينه: براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدی سوال خود استفاده كنيد.

  قانون شماره 4) این سایت محلی جهت رد و بدل اطلاعات در رابطه با اهداف سايت می باشد. پس لطفاً سعی کنید مطالب خود را در رابطه با این موضوع و يا با موضوعات وابسته به آن ارسال نمایید.

  قانون شماره 5) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

  قانون شماره 6) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

  قانون شماره 7) در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود از ایجاد امضا با عکس های بزرگ و پر حجم اکیداً خودداری فرمائید.

  قانون شماره 8 ) لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 9) مباحث مربوط به Hack (از ديد منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack (به جز ناشران ایرانی) برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اكانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.

  قانون شماره 10) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

  قانون شماره 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید.

  قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این موضوع را به خاطر داشته باشید که دانش کاربران با هم متفاوت است و همگی به یک اندازه نمیدانند.

  قانون شماره 13) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

  قانون شماره 14) از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در انجمنهای مختلف خودداری كنيد. طبق قانون شماره 10 انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.

  قانون شماره 15) مسئوليت تمامی فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدی در زمينه سالم بودن آنها، ويروسی نبودن و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ويروس يابی و اسكن فايلها را بر عهده دارند، چك نماييد.

  قانون شماره 16) براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتی كه مستقيماً با يك كاربر از طريق ايميل، چت و يا هر طريقه ديگری ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

  قانون شماره 17) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامی به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 18) تغيير نام كاربری فقط توسط مدير سايت مجاز است. چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد برای یکی از مدیران انجمن (نام کاربری Admin) پيغام خصوصی ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربري قبلی، نام كاربری جديد و آدرس ايميل خود را قيد نماييد.

  قانون شماره 19) لطفاً در زمان مطرح كردن مطلبی در انجمنها، به مسايل و قوانين جمهوری اسلامی احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداً خودداری فرماييد. ضمناً از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيری كنيد كه در اين صورت، دسترسی كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

  قانون شماره 20) چنانچه تاپیک و یا پیغامی از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شما را راهنمایی و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد.

  قانون شماره 21) در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصاً با کاربر دیگری برخورد کند سریعاً ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

  قانون شماره 22) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

  قانون شماره 23) هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

  قانون شماره 24) هرگونه بحثی که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

  قانون شماره 25) كاربران گرامى بياد داشته باشند و دقت نمايند جهت مطرح نمودن سوال , يافتن نرم افزار از قبيل ( نرم افزارهاى كاربردى و بازى و زنگ و ...) , پيدا نمودن سوالى كه مد نظر دارند , بحثهاى گوناگون , و مسايل ديگرى كه نياز به جستجو دارند را قبل از هر اقدامى ( ایجاد تاپيک ) با بازديد و جستجو در تاپيك آغاز نمايند تا از گشايش تعداد انبوهى از تاپيكهاى همنام و هم موضوع و در پى آن سردرگمى كاربران پيشگيرى گردد . و چنانچه پس از گشايش تاپيك و تجمع ابرتاپيك ها در آن مديران با تاپيك جديدى با همان نام و يا همان موضوع كه در اين تاپيك موجود باشد برخورد نمايند فورى آن تاپيك و يا پست حذف خواهد شد

  قانون شماره 26) اينجا يك فروم تخصصی است. هر گونه بحث سياسی يا دينی در اين فروم ممنوع ميباشد. در صورت رويت پست كاربر پاك و با وی برخورد خواهد شد.

  قانون شماره 27) از ارسال پست هايي همچون ٫متشكرم ٫مرسي ٫خيلي عالي بود و.... خودداري كنيد . چون باعث شلوغي آن تاپيك ميگردد .

  قانون شماره 28) از ایجاد تاپیک هایی با مضمون خداحافظی و رفتن از انجمن جدا" خودداری کنید. در صورت نیاز برای افراد خاص، تاپیک توسط مدیران ایجاد خواهد شد.

  قانون شماره 29) معرفی هرگونه فیلتر شکن، اکانت VPN، پروکسی سندر و کلیه برنامه و وب سایت هایی که با این موضوع سر و کار دارند موجب پاک شدن موضوع و مسدود و یا حذف شدن حساب کاربری شما خواهد شد.

  قانون شماره 30) تاپیک و پست هایی که مضمون خبری دارند میبایست حتمآ در پایان متن آنها "منبع خبر بهمراه لینک مرکز خبری که در آن صفحه خبر رویت شده" ذکر شود. در غیر این صورت خبر اعلام شده حذف خواهد شد.

  قانون شماره 31) در صورت نیاز پیام های خصوصی کاربران و کلیه مدیران قابلیت کنترل داشته و با ارسال کنندگان پیام های رکیک، هرز و دعوت به سایت های دیگر به شدت برخورد خواهد شد.

  قانون شماره 32) آپلود تصاویر و اسنادی که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران نیست در این سایت ممنوع می باشد.

  قانون كپي رايت : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.


  با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.

  با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این انجمن برای شما هم وطن گرامی که وقت گذاشتید و قوانین را مطالعه نمودید.

 2. کاربر مقابل از Amin HK عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  shabakesazan (August 9th, 2014)

 3. #2
  shabakesazan آنلاین نیست.
  مدیر بخش

  تاریخ عضویت
  Aug 2014
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  1,058
  تشکر
  18
  تشکر شده 54 بار در 46 ارسال
  سپاس از مدیران محترم
  من مفهموم اینو متوجه نشدم
  قانون شماره 25) از قرار دادن ايميل و شماره تلفن در انجمنهاي فروم خوداري كنيد . در صورت برخورد با چنين موضوعي با كاربر برخورد خواهد شد و در صورت تكرار اكانت وي حذف خواهد شد .

  یعنی یک فروشنده نباید شماره درج نماید؟؟
  شبکه سازان نسل جدید ( بزرگترین مرکز فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات شبکه و دوربین مداربسته )
  --02166101699--02166101577-02166101559
  http://NewNetwork.ir

 4. 2 کاربر مقابل از shabakesazan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mori (August 16th, 2015)

 5. #3
  Amin HK
  کاربر مهمان
  نقل قول نوشته اصلی توسط shabakesazan نمایش پست ها
  سپاس از مدیران محترم
  من مفهموم اینو متوجه نشدم
  قانون شماره 25) از قرار دادن ايميل و شماره تلفن در انجمنهاي فروم خوداري كنيد . در صورت برخورد با چنين موضوعي با كاربر برخورد خواهد شد و در صورت تكرار اكانت وي حذف خواهد شد .

  یعنی یک فروشنده نباید شماره درج نماید؟؟
  ممنونم از اطلاع رسانیتون... ادیت شد.

 6. کاربر مقابل از Amin HK عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  shabakesazan (August 11th, 2014)

 7. #4
  علی
  کاربر مهمان
  تو انجمن آی تی میشه کالاهارو به رایگان معرفی کرد؟ و تبلیغ کرد؟

 8. #5
  Amin HK
  کاربر مهمان
  نقل قول نوشته اصلی توسط علی نمایش پست ها
  تو انجمن آی تی میشه کالاهارو به رایگان معرفی کرد؟ و تبلیغ کرد؟
  بله این امکان وجود دارد...